€ 1600 brutto

Niemcy praca jako magazynier – komisjoner w Magdeburgu 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2015 02:51

Agencja pracy za granicą dla klienta z Magdeburga poszukuje magazyniera – komisjonera gotowego do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień na magazynie, oraz mówiącego w języku niemieckim.

MGcentral dla MGsolutions Sp. z o. o. – Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER / KOMISJONER

Nr ref. KOM/06/2015
Miejsce pracy: Magdeburg (Niemcy, Saksonia-Anhalt)

PRACA OD 01.06.2015!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy systemu „pick by voice”
 Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
 Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu

WYMAGANIA:
 Dobra znajomość języka niemieckiego
 Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym akumulatorowym niskiego składowania
 Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
 Punktualność, dokładność i rzetelność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
 Umowa o pracę tymczasową na czas określony
 Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
 Stawka godzinowa 8,20 Euro brutto/h + premia za ponadnormatywną wydajność w pracy. Średnie zarobki miesięczne: ok. 1 100 – 1 200 Euro netto natomiast z premią za wydajność nawet do 1 450 Euro
 Zakwaterowanie organizowane i dofinansowywane przez Pracodawcę na terenie miasta Magdeburg
 Praca w systemie 3-zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna)
 Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) – 25% dodatku do stawki zaszeregowania
 Możliwa praca w weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” na adres e-mail:
niemcy@mg-central.pl
W tytule wiadomości prosimy podawać Nr ref. KOM/06/2015

ID ogłoszenia: 83556c4f6c7403e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mgcentral
  • Zarejestrowany od: 15 kwietnia 2014

Inne przedmioty dodane przez mgcentral

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez mgcentral »