€ 8,20 euro brutto/h

Niemcy praca jako magazynier w firmie kurierskiej Nohra od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nohra
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 03:39

Magazyn firmy kurierskiej szuka osób do rozładunku sortowania i ponownego załadunku paczek kurierskich. Niemcy praca od zaraz w Nohra bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Nr ref. MKUR

Miejsce zatrudnienia: Nohra – okolice Erfurtu

Zarobki: 8,20 euro brutto za godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne polegające na rozładunku i załadunku paczek.
  • Pracownik będzie paczki sortował i skanował.
  • Inne zadania magazynowe mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego
  • preferowane osoby z własnym transportem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • fachowość, odpowiedzialność
  • zorganizowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z niemieckim kodeksem pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy na 3 miesiące
  • legalna umowa o pracę – z drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem oraz kartą EKUZ

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 85855cbed69598ba

1 odpowiedź na “Niemcy praca jako magazynier w firmie kurierskiej Nohra od zaraz bez języka”

  1. poszukujemypracy2022 na 6 września 2015 @ 12:16

    Dwie osoby zainteresowane ofertą .

    Pierwsza osoba:
    22 lat (Elektryk) Doś. w zawodzie 1 rok + 3 lata praktyk , Prawo Jazdy kat. B, Uprawnienia na wózki widłowe, bez nałogów.
    Druga osoba:
    20 lat (Kucharz) 3 lata praktyk, Prawo Jazdy kat.B, Bez nałogów.

    Numer telefonu :+48 512-240-664

    Chęć podjęcia pracy od zaraz.