€ Od 3167€

Niemcy praca jako Mechatronik (moduły transportowe) Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do 4 lat
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 00:28

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla firmy z branży przemysłowej działającej w Regensburg poszukuje mecgatroników do podjęcia pracy w Niemczech (moduły transportowe).

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechatronik
Miejsce pracy: Neutraubling / Regensburg (Niemcy/Bawaria)

Zakres obowiązków:
1. Montaż modułów oraz podzespołów mechanicznych oraz mechatronicznych zgodnie z rysunkiem technicznym, instrukcją wykonania, planem przebiegu prądu oraz na podstawie zestawienia materiałowego.
2. Instalacje pneumatyczne zgodnie z rysunkiem technicznym, zestawieniem materiałowym oraz schematem połączeń.
3. Instalacje elektryczne zgodnie z rysunkiem technicznym, zestawieniem materiałowym, planem narzędzi oraz planem oprogramowania.
4. Kontrola funkcji elektrycznych oraz pneumatycznych oraz uruchamianie modułów przenośnikowych.
5. Przyporządkowywanie dostarczanych części do właściwych modułów zgodnie z rysunkiem technicznym i zestawieniem materiałowym.
6. Programowanie, ustawianie oraz kotrolowanie miar i tolerancji modułów.
7. Przeprowadzanie kontroli funkcjonalności modułów mechaniecznych/elektrycznych, rozpoznawanie błędów oraz samodzielne korygowanie ich.

Wymagania:
1. Wykształcenie jako mechatronik, elektryk przemysłowy, albo elektyk z doświadczeniem w montażu (ewentualnie posiadany zawód z zdziedziny metalurgicznej).
2. Pożądane kilkuletnie doświadczenie w montażu maszyn oraz instalacjj.
3. Znajomość pneumatyki
4. Znajomość elektryki
5. Umiejętność samodzielnej pracy w grupie
6. Znajomość języka niemieckiego lub anglielskiego na poziomie B1-B2.
7. Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
8. Gotowość do podjęcia pracy w okolicach miasta Regensburg.

Oferujemy:
1. Pensję zasadniczą wysokości 3167,8€ brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
2. Umowę o pracę tymczasową na czas nieokreślony.
3. Perspektywa pracy u naszego klienta do 4 lat z możliwością przejęcia.
4. Dodatek urlopowy oraz świątęczny (po 150€)
5. Dobre warunki w miejscu pracy.
6. Stała opieka polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Prosimy o załączenie klauzuli:

ID ogłoszenia: 1035b6a8f6660e75

Brak tagów