€ 1,111.00

Niemcy praca jako Operator koparki w Bawarii – Eichstatt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eichstatt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 06:02

Firma z Eichstatt na terenie Bawarii poszukuje wykwalifikowanego operatora koparki. Legalna praca w Niemczech przy przeładunku drewna, układaniu kłód, realizacji innych powierzonych zadań. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Winckler Personal jest ogólnopolską agencją, specjalizującą się od 2012 roku w rekrutacji Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. Obecnie dla niemieckiego Klienta poszukujemy Kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:

Operator koparki
Miejsce pracy: Bayern, powiat Eichstätt

OBOWIĄZKI:
• Układanie kłód
• Przeładunek drewna
• Realizacja poleceń, otrzymywanych na bieżąco drogą telefoniczną

WYMAGANIA:
• Wysoko komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (wymóg konieczny)
• Doświadczenie zawodowe jako operator koparki
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Własne auto

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia z niemieckim Pracodawcą wraz z Kandydatem)
• Zakwaterowanie na terenie Niemiec (koszty w wysokości około 300 € miesięcznie pokrywa pracownik)
• Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym, zgodnym z niemieckim prawem pracy

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, znajdującego się pod adresem:

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl ->Zakładka oferty pracy.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

ID ogłoszenia: 6925640b51987f87