€ 1,500.00

Niemcy praca jako operator maszyn CNC, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 marca 2018 02:45

Propozycja ciekawej pracy w Niemczech w firmie z Drezna na stanowisku operatora maszyn CNC. Zatrudnienie przy obróbce metalu z pomocą urządzeń sterowanych numerycznie.

Operator maszyn CNC (m/w)

Czas pracy: pełny etat – praca na 3 zmiany

Opis stanowiska:

• Ustawianie i obsluga pras oraz maszyn CNC
• Kontrola jakosci

Wymagania:

• Znajomosc obrobki metalu (slusarz, tokarz, frezer, operator maszyn CNC, mechanik, mechatronik)
• Mile widziane doswiadczenie,
• Znajomosc jezyka niemieckiego
• Dokladnosc i samodzielnosc
• Chec do pracy w systemie zmianowym

Nasza oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami branzowymi + dodatki za prace w nocy
• Umowa o prace na czas nieokreslony
• Organizacja zakwaterowania
• Dodatki swiateczne i urlopowe
• Bonusy dla pracownikow dzieki akcji „pracownik poleca pracownika“ (250 €)
• Darmowe ubranie robocze od firmy
• Opieka polskojezycznego konsultanta

dobra.robota.drezno@gmail.de

ID ogłoszenia: 5425aa18ccc25c41

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez dobra.robota.drezno

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez dobra.robota.drezno »