€ do ustalenia

Niemcy praca jako operator maszyn CNC / programista Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 11 marca 2019 05:16

M.in. w rejonie Monachium od zaraz możliwa praca w Niemczech jako programista – operator maszyn CNC. Zatrudnienie przy obsłudze, ustawianiu i programowaniu maszyn sterowanych numerycznie.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech i Austrii

Opis / Obowiązki:
· Miejsce pracy: 1. Różne regiony w Niemczech, 2. różne regiony Austria,
· Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
· Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, praca na 2- lub 3- zmiany
· Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
· Główne zadania:
· Ustawianie parametrów i obsługa maszyny CNC
· Prace na podstawie rysunku technicznego
· Produkcja części pojedynczych i seryjnych
· Kontrola pracy maszyny oraz kontrola wykonanych detali

Wymagania:
· Doświadczenia przy obsłudze maszyn CNC ze sterownikiem SINUMERIC 840D i/lub HEIDENHAIN i/lub FANUC: wprowadzanie korekt błędów, umiejętność wymiany narzędzi, regularny serwis maszyny
• Własnego samochodu osobowego i czynnego prawa jazdy
• Min. podstawowej znajomości języka niemieckiego

Umiejętność programowania maszyn będzie dodatkowym atutem, przewidujemy wyższe wynagrodzenie – prosimy o dołączenie certyfikatów programisty

Oferujemy:
· Niemiecka lub Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie miesięczne netto od 2400 do 2600 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “CNC Niemcy lub Austria”

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 3985c8536aabb8b2