€ 9,50

Niemcy praca jako operator maszyn produkcyjnych – części samochodowe Hildburghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hildburghausen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 maja 2016 03:48

Fabryka części samochodowych z siedzibą w Hildburghausen zatrudni operatorów maszyn gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji polegającej na wkładaniu elementów do maszyny, wyjmowaniu i pakowaniu obrobionych części.

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Operator maszyn – części samochodowe (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy, Hildburghausen

Zadania na stanowisku:
• wkładanie części do maszyny
• wyjmowanie i pakowanie obrobionych części

Wymagania:
• dobra znajomość j. niemieckiego
• doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
• gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym oraz w weekendy i święta
• elastyczność
• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
• pomoc w organizacji zakwaterowania
• wsparcie polskiego konsultanta
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@meyer-fachowcy.pl wpisując w tytule OM/G/05/2016

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 5485735d47d815c9

1 odpowiedź na “Niemcy praca jako operator maszyn produkcyjnych – części samochodowe Hildburghausen”

  1. mariusz michta na 26 maja 2016 @ 12:16

    witam obecnie mieszkam w Kaiserslautern, bardzo jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt pozdrawiam mariusz michta

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Fachowcy Firmy Meyer

Ostatnie przedmioty dodane przez Fachowcy Firmy Meyer »