€ 2200 - 2400 € Netto

Niemcy praca jako operator – ustawiacz maszyn CNC od zaraz – różne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2022 00:57

Agencja rekrutacyjna “Soberka” poszukuje od zaraz wykfalifikowanych pracowników do pracy w Niemczech na stanowisku operatora – ustawiacza maszyn CNC. Konieczna komunikatywna znajomośc języka oraz minimum 2-lata doświadczenia.

Twój zakres obowiązków: praca jako operator maszyn CNC, praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein; wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego.

Pracodawca oferuje: niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu, wynagrodzenie miesięczne od 2200 – 2400 € netto, 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca, odzież roboczą oraz narzędzia do pracy.

Wymagania pracodawcy: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC, prawo jazdy kat. B – własny samochód (mile widziane).

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email: biuro@soberka.pl

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów: +48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335.

ID ogłoszenia: 22863636f15c50d3