€ 10,45-12,45€ brutto/h

Niemcy praca jako operator wózka widłowego bez języka od zaraz na magazynie, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2019 04:25

Na magazynie sprzętu RTV/AGD w rejonie Hanoweru dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka jako operator wózka widłowego przy rozładunku-załadunku towarów.

Actio Personaldienstleistungen GmbH z siedzibą w Hannover (Niemcy) jest firmą zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem personelu. Działamy od wielu lat na niemieckim rynku. Obecnie nasza firma zatrudnia ok. 500 zadowolonych pracowników. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia oraz wsparcie polskojęzyczne dla osób decydujących się na wyjazd z kraju i podjęcie zatrudnienia na terenie Niemiec.

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w magazynie, który zajmuję się dystrybucją produktów rtv/agd do sklepów
na stanowsiko:

OPERTOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Oferujemy:
niemiecką umowę na pełen etat
gwarancję odprowadzania wszystkich składek
atrakcyjną stawkę: do 12,45€/h w zależności od doświadczenia
stabilną, pełnoetatową pracę oraz możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
możliwość odpłatnego zakwaterowania
polskojęzyczne wsparcie

Wymagania:
motywacja do pracy
gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym

Obowiązki:
załadunek oraz rozładunek towarów
transport ładunków
komisjonowanie
wykonywanie drobnych prac magazynowych

Zainteresowany?

Wyślij swoje CV na adres:
cv@actio-personal.de

Zadzwoń:
004951167669560

lub przyjdź do nas osobiście:
Vahrenwalder Str.156
30165 Hannover

ID ogłoszenia: 7345d79fec411bc4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Acti0
  • Zarejestrowany od: 27 kwietnia 2018

Inne przedmioty dodane przez Acti0

Ostatnie przedmioty dodane przez Acti0 »