€ Atrakcyjne + zakwaterowanie

Niemcy praca jako operator wózka widłowego – Hamburg od 08.01.2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg i okolice Ludwigsburga
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 03:21

Od stycznia 2018 do podjęcia praca w Niemczech dla operatorów wózków widłowych w firmie z Hamburga. Zatrudnienie z podstawowym językiem przy załadunku i rozładunku TIR-ów.

Prężnie rozwijająca się AGENCJA PRACY DAKO WORK Sp. z o.o. Sp. K. (CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 11272)
– należąca do grupy DAKO z Gliwic oraz DAKO Personal GmbH – dla Naszego Klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego
Operator wózka widłowego wysokiego składu

Start pracy: 08.01.2017

Lokalizacja:
– Hamburg
– okolice Ludwigsburga

Zakres obowiązków:
– załadunek/rozładunek tirów,
– kompletowanie zamówień,
– obsługa wózka widłowego.

Wymagania:
– uprawienia do obsługi wózków widłowych,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– umiejętność pracy w grupie,
– dyspozycyjność od 08.01.2017,

Mile widziane:
– znajomość języka niemieckiego (niewymagane),
– własny samochód (niewymagane).

Oferujemy:
– umowę o pracę tymczasową,
– atrakcyjne warunki zatrudnienia,
– opieka polskiego Koordynatora,
– zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
– ubezpieczenie,
– zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
– pracę tymczasową, w spółce o stabilnej pozycji na rynku pracy za granicą, z możliwością długoletniej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach.”

ID ogłoszenia: 9355a292a0c7faed

13 komentarzy na “Niemcy praca jako operator wózka widłowego – Hamburg od 08.01.2018”

  1. Damian3011 na 12 grudnia 2017 @ 21:11

    Szanowni Państwo,

    Jestem zainteresowany oferta pracy na stanowisku operatora wozka widlowego w Hamburgu.
    Prosił bym o kontakt celem informacji na temat wyjazdu i pracy.
    Telefon kontaktowy 790896366.

    Pozdrawiam,
    Damian Płachta

  2. Witam.
    Posiadam swój samochód,uprawnienia na wózki widłowe oraz znam język na poziomie komunikatywn.
    Mój e-mail kamil1995_25@op.pl
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

  3. bartek3375 na 13 grudnia 2017 @ 11:47

    Dzień Dobry!
    Spełniam wszystkie wymagania pracodawcy i proszę o kontakt.
    Mój e-mail Bartosz.Grygorcewicz@gmail.com oraz nr telefonu 881-086-211.
    Z poważaniem
    Bartosz grygorcewicz

  4. Bartlomiej115 na 13 grudnia 2017 @ 18:41

    Witam.
    Posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz 2 letnie doswiadczenie na magazynie.
    Prosze o kontakt: Polbar922@gmail.com
    Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe od kilku lat,posiadam 3 letnie doświadczenie na tym stanowisku,załadunek rozładunek Tirów,kompletacja towarów oraz pozostałe prace magazynowe.Posiadam prawo jazdy kat.B. Proszę o kontakt na adres piotr2323@vp.pl

  6. angelika67 na 18 grudnia 2017 @ 18:29

    witam jestem zainterosowany praca na wozkach widlowych mam bardzo duze doswiadczenie prosze o kontak 531425489

  7. Krzysztof Dziubek na 18 grudnia 2017 @ 22:38

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy jako operator wózka widłowego w Hamburgu. Doświadczenie na wózkach widłowych około 6 lat oraz wózki widłowe boczne doświadczenie 1 rok wysoki skład do 12 metrów. Pozdrawiam email : krzysztofdziubek@o2.pl oraz numer telefonu +48883198593

  8. michal1977 na 19 grudnia 2017 @ 17:02

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Uprawnienia na wszystkie wózki ponad 7 lat
    Własny samochód
    Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
    Numer telefonu 600977055
    michalpienczewski@interia.pl

  9. Damstawer na 20 lutego 2018 @ 09:39

    Witam jestem zainteresowany pracą. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Jestem aktualnie w Hamburgu. I mam zakwaterowanie. Prosił bym o odpowiedź na adres e-mail. damstawer23@gima.com
    Pozdrawiam Damian

  10. Damstawer na 20 lutego 2018 @ 09:43

    Witam jestem zainteresowany pracą. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Jestem aktualnie w Hamburgu. I nie potrzebuje zakwaterowania. Prosił bym o odpowiedź na adres e-mail. damdtawer23@gmail.com
    Pozdrawiam Damian 🙂

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.