€ do uzgodnienia

Niemcy praca jako operator wózka widłowego na magazynie firmy BMW Dingolfing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dingolfing
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 9 lipca 2014 00:08

Magazyn z częściami samochodowymi znanej marki BMW z siedzibą w Dingolfing szuka pracowników. Praca w Niemczech na stanowisku operatora wózka widłowego na magazynie.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Dingolfing, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w części magazynowej zakładu zajmującego się produkcją części samochodowych znanej marki BMW.
  • do zadań należeć będą prace fizyczne-typowo magazynowe.
  • Obowiązkiem będzie rozładunek i załadunek towarów, kontrolowanie dostaw, wydawanie towaru.
  • Wspieranie prac magazynowych w celu utrzymania sprawnego działania magazynu

Wymagania:

  • osoby ze znajomością języka niemieckiego komunikatywnie
  • doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego i ogólnie pracy na magazynie
  • niezbędne uprawnienia operatora wózka widłowego
  • siła fizyczna

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • zapewniona umowa na 6 miesięcy z niemieckim pracodawcą
  • pracodawca jako iż jest to legalna umowa na niemieckich warunkach zapewnia opłacanie ubezpieczenia i składek
  • zakwaterowanie
  • wynagrodzenie w formie stawki podstawowej plus premii

Aplikacja:
Poprzez formularz na stronie: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-w-bmw-2395772.html

ID ogłoszenia: 22153bc0d1d6515e

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca jako operator wózka widłowego na magazynie firmy BMW Dingolfing”

  1. Marcin2507 na 10 lipca 2014 @ 12:38

    Witam,jestem zainteresowany Państwa oferta,posiadam uprawnienia na wózki widłowe i mam doświadczenie na pracy z wózkiem widłowym,prosze o kontakt 791-269-302

  2. Dzień dobry. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Posiadam niezbędne uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie ponad 7 lat pracy na tym stanowisku. Mój niemiecki jest bardzo podstawowy. Jestem gotowy do relokacji na stałe. Posiadam własne auto. Proszę o kontakt +48 512-777-218

  3. PawelUrbanczyk na 11 lipca 2014 @ 15:45

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy ,posiadam wieloletnie doswiadczenie w pracy za granica jako operator wozkow widlowych . obecnie przebywam od 6 lat w holandi i moglbym sam dojechac na miejsce . posiadam takze wazne niemieckie cetryfikaty na wszystkie typy wozkow widlowych. Posluguje sie biegle jezykiem angielskim oraz komunikacyjnie holenderskim i niemieckim i jestem dostepny od zaraz . . prosze o kontant na moj e mail : karzelek1948@gmail.com lub telefonicznie +31687538622