€ 1,200.00

Niemcy praca jako Opiekunka dla starszej Pani Marty od 14.08 Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefled
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2015 00:25

Poszukiwana opiekunka osoby starszej do Pani Marty mieszkającej w Krefeld. Legalna praca w Niemczech przy opiece nad seniorami. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem oraz znajomością języka.

Centrum pracy 24 jest firmą, która w głównej mierze świadczy usługi opieki całodobowej oraz drobnych prac porządkowych.

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze: OPIEKUN/KA DLA STRSZEJ PANI
Opis zlecenia:

Pani:
• 86 lat
• 160 centymetry wzrostu
• 58 kilo
• nadciśnienie
• porusza się z balkonikiem lub na wózku
• nie trzyma moczu

Podopieczna jest miła i spokojna. Pomimo swojego wieku jest w stanie wykonać wiele czynności samodzielnie. Mieszka sama w mieszkaniu z dostępem do internetu.

Zakres obowiązków:
• kompleksowa opieka
• prowadzenie gospodarstwa domowego
• pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
• przygotowywanie posiłków
• zakupy

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu DOBRYM
• doświadczenie w opiece
• miłe usposobienie, empatia, odpowiedzialność
• mile widziane prawo jazdy kat. B
• osoba niepaląca

Oferujemy:
• legalną pracę
• bezpieczeństwo zatrudnienia
• wynagrodzenie 1200 Euro netto
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zwrot kosztów przejazdu

TERMIN ROZPOCZĘCIA: 14.08.2015
MIEJSCE PRACY: Krefeld

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym Pim/08/2015 na adres: kontakt@centrumpracy24.com

ID ogłoszenia: 29155c0cdaf3c8e0