€ 1,150.00

Niemcy praca jako opiekunka do starszej Pani Kathariny z Bawarii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 01:08

W rejonie Bawarii do podjęcia możliwa praca w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad Panią Kathriną w wieku 86 lat.

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim do samotnej Pani Kathatiny (86 lat,165 cm , 75 kg) mieszkajacej w domu z ogrodem (87490 Borwang-Bawaria)

Stan podopiecznej:
problemy z poruszaniem się (balkonik), cukrzyca (trzeba to brać pod uwagę przy sporządzaniu posiłków) , lekka demencj, podopieczna miała udar, depresja, nadciśnienie, niewydolność serca, przychodzi służba pielęgniarska

Obowiązki opiekunki: podstawowe czynności domowe (tj. gotowanie, sprzątanie, pranie), robienie zakupów , pomoc w czynnościach higieny osobistej, pomoc w chodzeniu do toalety
towarzyszenie podopiecznej w wizytach do lekarza i podczas spacerów.
Podopieczną raz w tygodniu odwiedza rodzina.

Wynagrodzenie: 1150 € (dodatek Świąteczny)

Wyjazd: 4-5 grudnia

Kontakt: 602 777 237
rekrutacja@happyseniors24.pl

ID ogłoszenia: 3155a1db954ec25b