€ do uzg.

Niemcy praca jako opiekunka osób starszych do Pana z okolic Dortmundu 3-7 marca 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: DORTMUND
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: DO UZG.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2018 02:40

Od marca 2018 do podjęcia praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zlecenie z okolic Dortmundu przy opiece nad seniorem z depresją po śmierci małżonki.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Wyjazd – 3-7 marca
Miejsce pracy: Dülmen koło Dortmundu
Podopieczny (180 cm) mieszka sam
pan jest zniedołężniały, na chodzie, ma depresję po śmierci żony, i raczej chodzi o prowadzenie domu i pozytywny wpływ serdecznej opiekunki

Pan samodzielny w myciu i toalecie i nie ma nocnego wstawania

Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i Internetem

Wymagania
WYMAGANIA:
doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
komunikatywna albo dobra znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta
OFERUJEMY:

Pracę na umowę zlecenie
stawka 1200 euro miesięcznie netto dla pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego albo 1300 euro dla pani z dobrą znajomością języka niemieckiego
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 535-227-228

ID ogłoszenia: 2845a8eb39e4df48