Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do ustalenia

Niemcy praca jako Opiekunka osób starszych z podstawowym językiem niemieckim do pana w Niederschönenfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niederschönenfeld
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 02:00
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca jako Opiekunka osób starszych z podstawowym językiem niemieckim do pana w Niederschönenfeld

Opis

Potrzebna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Niederschönenfeld przy opiece nad samotnym Panem w wieku 90 lat. Senior miał zakładane bajpasy, poza tym słabo widzi na jedno oko i jest osobą leżącą.

Podopieczny ma 90 lat, waży 85kg, ma 180 cm wzrostu. W 1984 miał zakładane bajpasy, poza tym słabo widzi na jedno oko. Na początku kwietnia pacjent przewrócił się, miał wstrząśnienie mózgu i od tego czasu potrzebuje pomocy. Porusza się za pomocą balkonika bądź wózka inwalidzkiego. Na chwilę obecną jest osobą raczej leżącą. Podopieczny budzi się w nocy, trzeba być wtedy gotowym do niesienia pomocy.

Obowiązki opiekunki: zajmowanie się domem (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, koszenie trawy), opieka: pomoc w codziennych czynnościach: myciu, ubieraniu, goleniu oraz poruszaniu się.

Podopieczny od śmierci żony w 1980 roku mieszka sam w domu jednorodzinnym. Córka i syn nie mieszkają w tej samej miejscowości. Pan ze względu na swoje lata a także przez swój upadek i związany z tym wstrząs mózgu nie może mieszkać już sam. Dzieciom zależy aby ojciec mieszkał w swoim domu, ale bez wsparcia jest to już niemożliwe.
Opiekunka ma do dyspozycji swój własny pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie. Rodzina odwiedza podopieczną regularnie.

Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 01.02 na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-295-11-93,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 1656a72e8adff54

ilość wszystkich wyświetleń: 705, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.