€ 1200 euro

Niemcy praca jako opiekunka osoby starszej w Molfsee (okolice Kolonii) od września 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Molfsee
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa zlecenie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2015 01:03

Poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad samotnym panem mieszkającym w Molfsee niedaleko Kolonii. Zatrudnienie od września 2015 dla osoby z dobrą znajomością języka.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Oferta od września na 2 miesiące Molzee koło Koloni północne Niemcy
wynagrodzenie 1200Euro- wyjazdy na 2 miesiące stałe zlecenie i stały powrót do tej rodziny

Pan ma 87 lat; 68 kg jest po operacji biodra porusza się za pomoca rollatora i wózka

Pan mieszka sam.
Obowiązki przy panu: drobna pomoc przy higienie (poranna, wieczorna toaleta, mycie, kąpiele itp.) nie ma pieluch ; pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
Asekuracja w czasie chodzenia pan się może przewrócić, w domu w gorsze dni pan porusza się na wózku, ale dźwigać pana na wózek nie trzeba, gdyż sam siada

Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym-, poszukujemy opiekunki mającej doświadczenie jako opiekunka Niemczech.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 1200Euro
- odprowadzane składki ZUS i EKUZ
- legalną pracę (dokument A1)
- elastyczne wyjazdy
- duża baza ofert pracy w całych Niemczech
- bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Dla opiekunki –pokój z telewizorem i internetem.

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piątek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 59855ccb023e7989