€ 1,240.00

Niemcy praca jako opiekunka starszego pana z ok.Bremen od 21.06.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2017 04:53
  • Wygasa: 1 dzień, 17 godzin

Od 21-go czerwca 2017 poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w rejonie miasta Bremen przy opiece nad seniorem w wieku 75 lat, który cierpi na chorobę parkinsona.

Podopieczny ma 75 lat i wazy 110 kg. Cierpi na chorobę Parkinsona, ma zakładane pielucho majtki, które w razie konieczności może wymieniać również sam. Pan ma założony cewnik. Pan porusza się za pomocą wózka, ale nie wymaga transferu, sam siada na krzesło toaletowe i jest w stanie wstać z wózka, jednak opiekunka musi być w tym czasie w pobliżu, aby odpowiednio podstawić panu wózek.

Praca w nocy może występować tylko sporadycznie (raz , dwa razy w miesiącu), w razie potrzeby podopieczny kontaktuje się z opiekunką za pomocą komórki (pan śpi na parterze, pokój opiekunki jest na piętrze).
Obowiązki

Prowadzenie domu: pranie i gotowanie tylko dla podopiecznego (2 razy w tygodniu, po terapii i zakupach w supermarkecie, wychodzi się na obiady do miasta), sprzątanie, robienie zakupów

Opieka: pomoc w myciu, ubieraniu, zmianie pielucho majtek, zawożenie pana do lekarza, na terapię, wspólne spędzanie czasu
Informacje dodatkowe

Pan mieszka w domu razem z żoną, która jest jeszcze osobą pracującą (trzy razy w tygodniu, ważne, żeby w tym czasie opiekunka nie pozostawiała podopiecznego bez opieki). Dom jest w pełni przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej (winda schodowa, krzesło toaletowe i prysznicowe, samochód VW Caddy z rampą i siedzeniem obrotowym). Miejscowość znajduje się w pobliżu Bremen. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny to dwie godziny dziennie plus dodatkowy czas wolny to uzgodnienia z rodziną.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

Czynne prawo jazdy

Osoba niepaląca

Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego, wazniejsze jest jednak prawo jazdy

Gotowość do wyjazdu 20.06. na okres dwóch miesięcy
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 121593e8f39d99e6