€ do uzgodnienia

Niemcy praca jako pakowacz na magazynie bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 marca 2017 01:22

Proponujemy możliwość zatrudnienia w Kolonii na magazynie przy komisjonowaniu i pakowaniu towarów. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz/Komisjoner na magazynie
Lokalizacje: Kolonia, Hamburg
Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zbieranie zamówień na magazynie
  • komisjonowanie
  • pakowanie towarów i przygotowywanie ich do wysłania
  • dbanie o porządek na magazynie
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • bezproblemowa znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • doświadczenie w pracy na stanowisku komisjonera/pakowacza, praktyka w układaniu produktów na euro palety
  • zdolność do obsługi systemu słuchawkowego lub skanera ręcznego
  • praktyczna umiejętność obsługi wózka akumulatorowego niskiego składowania z platformą jezdną dla operatora
  • zmotywowanie
  • zorganizowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie stałej umowy o pracę zgodnej z niemieckim prawem
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • atrakcyjne pensje
  • miejsce zamieszkania oraz przejazdy do pracy
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • premie
  • dla ambitnych możliwość odbycia kursu na wózki widłowe

Aplikacja:

Zgłoszenia z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych wraz z danymi kontaktowymi prosimy przesłać na adres:

  • recruiting@wsm-personal.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 575950650

ID ogłoszenia: 80958b74aad76536

1 odpowiedź na “Niemcy praca jako pakowacz na magazynie bez znajomości języka Kolonia”

  1. Kasia.niepsuj na 14 marca 2017 @ 16:21

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy prosze o kontakt 573245448