€ 10 euro brutto/h

Niemcy praca jako pokojówka w hotelu 5* z Monachium z podstawowym niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 maja 2016 03:53

Luksusowy hotel 5* z Monachium aktualnie rekrutuje chętnych do pracy na stanowisku pokojówki. Oferta pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu.

Stanowisko: Pokojówka

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Miasto: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zobowiązana do sprzątania pokoi gościnnych lub apartamentów w pięciogwiazdkowym hotelu z Monachium
  • pracownik zajmuje się wymianą pościeli, odkurzeniem pokoju, umyciem łazienki, uzupełnieniem gratisów, itp.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowy język niemiecki
  • przyjazne nastawienie
  • dbanie o porządny wygląd
  • umiejętność kulturalnego zachowywania wobec klientów
  • duża dokładność, pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość pracy zmianowej oraz pozostawania po godzinach na prośbę kierownika zmiany
  • wyrabianie norm godzinowych

Zapewniamy:

  • zamieszkanie oraz wyżywienie zorganizowane bezpłatnie w hotelu
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku niemieckim na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy dla sprzątaczki – pokojówki

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pokojowka-w-hotelu-5-podstawowy-jezyk-monachium/

ID ogłoszenia: 5085742600c17a06

1 odpowiedź na “Niemcy praca jako pokojówka w hotelu 5* z Monachium z podstawowym niemieckim”

  1. 2 dziewczyny są gotowe do pracy od lipca do połowy września, proszę o kontakt: zaqmko@interia.pl