€ 1200-1500

Niemcy praca jako pomocnik budowlany – posadzkarz w Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 02:09

Z podstawową znajomością języka na terenie Chemnitz możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech na budowie jako pomocnik – posadzkarz. Oferta również dla kandydatów bez doświadczenia.

Weigelts Personal UG poszukuje dla swojego klienta na terenie Niemiec kandydatów na stanowisko: Pomocnik budowlany – posadzkarz. Rozpoczęcie pracy 29.01.2018

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie podłoża do wykonania wylewki
• Przygotowanie masy kauczukowej do wylewki i wylewka
• Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w sektorze budowlanym (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy)
• Podstawowa znajomość j. niemieckiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat B, mile widziany własny samochód

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę oraz pełen pakiet świadczeń socjalnych
• Warunki zatrudnienia zgodne z obowiązującym w Niemczech zbiorowym układem
• wsparcie w załatwianiu formalności związanych z pobytem i pracą w Niemczech;
• długoterminową współpracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową.
Prosimy o załączenie klauzuli: Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 2675a5f3f878c784