€ 2,800.00

Niemcy praca jako programista – operator CNC w Landshut

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landshut
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 listopada 2016 01:37

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Landshut poszukuje programistów – operatorów CNC chętnych do legalnej pracy w Niemczech przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie.

Preznie rozwijajaca sie Agencja pracy Lotus Personalservice GmbH poszukuje dla swojego klienta w okolicach Landshut pracownikow na stanowisko:

Operator maszyn skrawajacych CNC

Zadania:
• Obsluga maszyny sterowanej numerycznie,
• ustawienie, regulacja oraz programowanie urzadzen do obrobki skrawaniem (samodzielne korekty programu)
• dobor narzedzi na podstawie rysunku i dokumentacji technicznej,
• nadzor nad prawidlowym przebiegiem procesu,
• znajomosc oprogramowania SIEMENS oraz HEIDENHEIM,
• kontrola produktow gotowych (wykonywanie pomiarow, sprawdzenie pasowan, ocena chropowatosci produktu),
• dbalosc o utrzymanie nalezytego stanu technicznego maszyn i urzadzen

Wymagania:
• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (warunkiem koniecznym)
• znajomosc oprogramowania (Heidenheim; Siemens)
• umiejetnosc poslugiwania sie narzedziami pomiarowymi,
• znajomosc procesu obrobki metalu,
• doswiadczenie na podobnym stanowisku (warunkiem koniecznym)
• wyksztalcenie w kierunku technicznym ( Mechanik maszyn i urzadzen,Mechanik/Slusarz, CNC Frezer, Tokarz itp.)
• umiejetnosc czytania schematow montazowych i rysunku technicznego
• prawo jazdy kat. B, mile widziany wlasny samochod (w celu dojazdow do pracy z mieszkania)
• precyzja i dokladnosc w wykonywaniu pracy,
• gotowosc do pracy zmianowej.

Oferujemy:
• Dlugoterminowe zatrudnienie w okolicach Landshut ( Bayern) w oparciu o niemiecka umowe o prace,
• mozliwosc podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy,szkolenia),
• atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne, dodatki swiateczne, urlopowe oraz diety,
• zorganizowane zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
• wsparcie dysponenta polskojezycznego we wszelkich sprawach urzedowych na kadzym etapie zatrudnienia.

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: j.zariczanska@lotus-personalservice.de lub o kontakt telefoniczny na numer telefonu: 00491701410422
Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Lotus Personalservice GmbH
Bernsteinstraße 19b
84032 Altdorf
Telefon : 00491701410422
j.zariczanska@lotus-personalservice.de

ID ogłoszenia: 26558249c90033d8

Brak tagów