€ 0,01

Niemcy praca jako spawacz MAG / TIG – okolice Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 05:24

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla spawaczy MAG i TIG w okolicy miasta Chemnitz. Zatrudnienie w przemyśle motoryzacyjnym przy obsłudze robotów spawalniczych.

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 12 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Spawacz MAG / TIG do pracy w okolicach Chemnitz

Obowiązki:
• Obsługa robotów spawalniczych oraz zgrzewarek elektrycznych oporowych wykorzystywanych przy produkcji elementów związanych z bezpieczeństwem w przemyśle motoryzacyjnym, takich jak obudowy, poduszki powietrzne

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Aktualny certyfikat spawalniczy 135, 136 lub 141
• Umiejętność obsługi robota spawalniczego KUKA , REIS
• Doświadczenie w zgrzewaniu elektrycznym oporowym
• Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
• Dobre warunki wynagrodzenia
• Zdobycie międzynarodowego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres work@exactsystems.de (w temacie wiadomości prosimy o podan, ie numeru referencyjnego: Spawacz_Niemcy)

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 50857a855d8b346a