€ od 12 euro

Niemcy praca jako spawacz TIG 141 / WIG (zakwaterowanie bezpłatne)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 04:46
  • Wygasa: 2 dni, 18 godzin

Z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna oferta pracy w Niemczech dla spawaczy TIG 141 oraz WIG. Zatrudnienie z podstawowym językiem przy spawaniu rurociągów, stali czarnej i szlachetnej.

WBD WeldingService GmbH jest stabilnym, certyfikowanym przesiębiorstwem funkcjonującym na niemieckim rynku pracy od 20 lat. Specjalizujemy się w doradztwie personalnym w większości dla niemieckich gigantów przemysłowych w branzach: produkcji pojazdów szynowych, rurociągów, instalcji przemysłowych, budowy mostów, statków, czy dźwigów.
Zatrudniamy blisko 300 profesjonalistów, w zawodach: spawacz, monter rur, ślusarz, piaskarz, lakiernik, czy inżynier spawalnictwa.

Miejsce pracy: Zakłady Produkcyjne na terenie całych Niemiec.
Zakres obowiązków:
- prace spawalnicze w procesie WIG 141
- montaż elementów rurociągu według rysunku izometrycznego
- spawanie stali czarnych i szlachetnych
Wymagania:
- Doświadczenie spawalnicze i samodzielność w pracy
- Dosiadczenie przy spawaniu rurociągów, instalcji przemysłowych, maszyn
- Gotowość do pracy zmianowej
- Prawo jazdy, samochód mile widziane
Oferujemy:
- atrakcyjne od 12 Euro na rekę/h, pewne i stabilne miejsce zatrudnienia, niemiecką umowę o pracę, urlop, premie- Weihnechts- Urlaubsgeld, ubezpieczenie rentowe, zdrowotne,
- zapewniamy nocleg w miejscu pracy, dodatki jak Fahrgeld (dodatek do dojazdów), branżowy dodatek do każdej przepracowanej godziny
- pomoc przy załatwianiu formalności, jak np. Kindergeld (zasiłek na dzieci)
- opiekę doświadczonych koordynatórow w języku polskim
-dla specjalistów, których ceryfikaty wygasły, proponujemy ich odświeżenie w naszej Akademii Spawalniczej, bez zbędnych formalności.
Kontakt: jobs@wbd-gruppe.pl

ID ogłoszenia: 51359882303a9e58

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: WBD_Welding
  • Zarejestrowany od: 7 sierpnia 2017

Inne przedmioty dodane przez WBD_Welding

Ostatnie przedmioty dodane przez WBD_Welding »