€ 1600 netto

Niemcy praca jako spawacz w firmie Deutsche Bahn z Tuttlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tuttlingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: roczna z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 października 2017 05:54

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od stycznia 2018 na stanowisku spawacza w firmie Deutsche Bahn z miejscowości Tuttlingen. Zatrudnienie przy spawaniu konstrukcji stalowych.

Poszukujemy pracowników na stanowisko spawacz
praca od stycznia 2018 roku
Praca wykonywana będzie w firmie Deutsche Bahn , która jest jednym z naszych zaufanych i wieloletnich partnerów.

Spawacz w firmie Deutsche Bahn
Obowiązki:
Spawanie rur, konstrukcji oraz innych elementów stalowych,
kontrola montowanych części
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy
wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
znajomość rysunku technicznego
doświadczenie na ww. stanowisku
Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, niemieckie świadczenia socjalne
Praca na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie 1600 euro/netto
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie socjalne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia

Jesteś zainteresowany?
Pracuj z nami

Zadzwoń do nas:
+48 81 8847133
+48 717166958
UBT GmbH
Fichtenweg 12
D- 78607 Talheim
Mail: job@ubt-gmbh.de
Web: www.ubt-gmbh.de

ID ogłoszenia: 66759e9ace2a6db1