€ do negocjacji

Niemcy praca jako Spawacz WIG w Berlinie na dobrych warunkach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: BERLIN
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2016 02:58

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla kontrahenta z Berlina poszukuje spawaczy WIG do podjęcia pracy w Niemczech na bardzo dobrych warunkach. Oferta przy spawaniu elementów metodą WIG.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH – Jesteśmy niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników. Naszym głównym celem jest zapewnienie osobom zatrudnionym najlepszych możliwych warunków pracy. Stawiamy na uczciwość oraz pełne zaufanie w kontaktach z klientami. Dzięki doskonałemu rozpoznaniu niemieckiego i austriackiego rynku pracy, jesteśmy w stanie proponować tylko najkorzystniejsze, pod względem warunków pracy oferty. Decydując się na Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję legalności oraz przejrzystości na każdym etapie współpracy.
Spawacz metoda WIG/TIG
Referenznummer: DE/F/SP/01

Dołącz do nas już teraz i daj sobie szansę na lepszą pracę!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPAWACZ WIG
kraj:Niemcy

Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z niemieckim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

spawanie metodą WIG,

fachowe przygotowanie materiałów do spawania,

praca przy rozbiórce i ponownym składaniu elementów,

odpowiedni dobór urządzeń spawalniczych do wymagań konstrukcyjnych oraz rodzaju spawanych materiałów,

kontrola jakości spawów zgodnie z procedurami.

Czego oczekujemy?

doświadczenia w zawodzie spawacza (minimun 3 lata)

znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

ważnych uprawnień spawalniczych,

znajomości grup materiałowych W43 do W46,

umiejętności czytania rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawalniczymi,

dokładności i sumienności,

sprawnośći fizycznej,

Co oferujemy?

Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:

pełnym pakietem socjalnym

zachowaniem niemieckich standardów pracy

Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,

Stabilne i długofalowe zatrudnienie,

Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,

Regularne zjazdy do Polski,

Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,

Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld),

Łatwy dojazd do miejsca pracy,

Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Kontakt:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Frau Monika Zawada
Ul. Olawska 17
50-123 Wrocław
+48 71 3666455
zawada@walterfachkraft.com

ID ogłoszenia: 9515763e64de53f5