€ 11 euro/h

Niemcy praca jako stolarz na produkcji drzwi w okolicach Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 07:06

Do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech dla stolarzy na produkcji drzwi w fabryce działającej w Monachium. Pracodawca oczekuje doświadczenia oraz komunikatywnej znajomości języka.

Firma InServ aktualnie poszukuje doświadczonych pracowników do pracy w Niemczech na stanowisku:

Stolarz-okolice Monachium- atrakcyjne wynagrodzenie!

Miejsce pracy: Niemcy- okolice Monachium

Zakres obowiązków: produkcja i montaż drzwi

Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie na ww stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Własny samochód+ prawo jazdy kat. B
• Mile widziane osoby na własnej działalności

Oferujemy:
• Legalne i stabilne zatrudnienie
• Ubezpieczenie
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@inserv.com.pl dopisując w tytule „Stolarz-Niemcy”.

ID ogłoszenia: 4025a7d93787ee5b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InServ
  • Zarejestrowany od: 17 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez InServ

Ostatnie przedmioty dodane przez InServ »