€ 2,500.00

Niemcy praca k. Lipska jako kierowca kat. C+E stałe trasy pod DPD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 października 2020 00:24

Firma logistyczna z okolic Lipska poszukuje kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech przy obsłudze transportów na stałych trasach dla DPD.

Kierowca CE – Lipsk – stałe trasy pod DPD- 2500 € netto
region zatrudnienia: okolice Lipska, Między Erfurtem a Jeną, Turyngia

Podstawowe obowiązki:
Krótkobieżne po Niemczech, stałe trasy, obsługa centrum przesyłkowego w Nohra, trasy z punktu A do punktu B
Praca z reguły od pon. do piątku/soboty, system stały. Zmiany nocne. Jeden tydzień praca od poniedziałku do piątku, w drugim od poniedziałku do soboty.
transport po Niemczech, zestaw z BDF, zmiany nocne, trasy pod pocztą DPD

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
pracę w dobrze prosperującej firmie
szacunkowe wynagrodzenie po odjęciu podatku i dodaniu diet w zależności od pańskiej klasy podatkowej wyniesie ok. 2500€ netto
auta wyposażone w najnowocześniejsze systemy do komunikacji
bezpłatną usługę ubezpieczenia w Niemczech

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
minimum rok doświadczenia jako kierowca CE + doświadczenie jako kierowca na BDFach
komunikatywny j. niemiecki

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 1715f8ef93ec3cbc