€ 15,00€ brutto/h +dieta

Niemcy praca mechanik-mechatronik samochodowy od zaraz w Bensheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 64625 Bensheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 listopada 2022 00:34

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech na stanowisku mechanika – mechatronika samochodowego. Zatrudnienie w rejonie Bensheim dla kandydatów ze znajomością języka niemieckiego.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

MECHANIK/ MECHATRONIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH – wymagana znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy – 64625 Bensheim
Nr ref.: MECH-BENS/DE/2022

Opis stanowiska pracy:
– naprawa i konserwacja samochodów osobowych głównie marki Dacia i Renault
– diagnostyka komputerowa
– wymiana hamulców i innych części eksploatacyjnych
– serwis i czyszczenie układów klimatyzacji
– wymiana olejów, filtrów, płynów chłodzących i hamulcowych
– wymiana opon
– praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 do 16:15
– stawka: 15,00€ brutto/godzinę + 40,00€ netto diety dziennej
– rekrutacja na 01.2023r.

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe,
– ukończona szkoła w zawodzie mechanik samochodowy
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
– prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)

Oferujemy:
– niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony, zawarta przed wyjazdem
– ubezpieczenie oraz skladki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
– zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
– opieke polskojezycznego koordynatora
– mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
– platny urlop w wymiarze 25 dni w roku
– dodatek urlopowy i swiateczny (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
– platne dni ustawowo wolne od pracy
– premie za polecenie nowych pracowników
– odziez ochronna
– dostep do mobilnej aplikacji pracowniczej

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: MECH-BENS/DE/2022

profil@lupa-personal.de

ID ogłoszenia: 293637cb9707dc6d