€ 1,600.00

Niemcy praca na budowie bez znajomości języka remont całego domu, Gräfelfing

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gräfelfing
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do konca wrzesnia 2018
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 01:33

Potrzebny pomocnik budowlany do pracy w Niemczech w rejonie Gräfelfing. Zatrudnienie na budowie bez znajomości języka przy remoncie domu – regipsy. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie.

Zakres obowiązków, Pomoc przy:
szpachlowanie
kladzenie paneli podlogowych
tynkowanie
malowanie
tapetowanie
Uzupełnianie płyt
regipsy

Wymagania
doswiadzcenie na budowie
Oferujemy
nocleg, wyzywienie

Witam!
szukam jeszcze jednego POMOCNIKA! Moze byc tez dorywczo! Praca na urlopie! Praca dla kogoś na TROCKENBAU od zaraz.
NIE PIJACEGO!
W najleprzym wypadku od zaraz na minimum dwa tygodnie lub na miesiac. Mozliwosc do pazdziernika.# Z jezykiem lub bez jezyka niemieckiego# #Uzupełnianie płyt, szpachlowanie itp. Podlogi z drewna i panele: kladzenie panelow podlogowych, tynkowanie, szpachlowanie.
Jedzenie i spanie zapewnione.
Pudowa jest zaraz kolo Monachium: 82166 Gräfelfing. Niemcy. Zwroce koszty dojazdu z Polski w jedna strone.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv mmielczarek@nelsen-consulting.de .

ID ogłoszenia: 3285b6aa53551877

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Monika Miel
  • Zarejestrowany od: 25 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez Monika Miel

Ostatnie przedmioty dodane przez Monika Miel »