€ zależne od oferty

Niemcy praca na budowie dla Hydraulika – Montera instalacji sanitarnych Hamburg 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2015 03:23

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na budowie jako hydraulik – monter instalacji sanitarnych. Zatrudnienie możliwe od stycznia 2016 na terenie miasta Hamburg, Stuttgart, Frankfurt i wielu innych.

Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych- Niemcy- Styczeń 2016

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668).
W związku z nowym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:
„Hydraulik – Niemcy”

Miejsce pracy: Niemcy (Hamburg, Frankfurt, Stuttgart i pozostałe)
Ilość wakatów: 10
Nr ref.: Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych-Niemcy

Obowiązki:
– montaż instalacji hydraulicznych (domowych, przemysłowych)
– montaż centralnego ogrzewania
– montaż instalacji przeciwpożarowych

Od kandydatów pracodawca niemiecki oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie.

Wymagania:
– doświadczenie w montowaniu instalacji hydraulicznych, przeciwpożarowych i centralnego ogrzewania
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność pracy samodzielnej
– znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
– prawo jazdy
– własny samochód ( mile widziane)
– dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w szybkim terminie

Pracodawca niemiecki oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę niemieckiego
– zatrudnienie na terenie Niemiec
– pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej firmie
– umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach niemieckich

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim.
niemcy@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
tel. 793 270 051
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą niemieckim

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 3815666cf19d40ab

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.