€ ok. 13 € netto /h

Niemcy praca na budowie – Monter instalacji grzewczych w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 maja 2014 22:43

Agencja pracy za granicą dla klienta z Monachium poszukuje monterów instalacji grzewczych chętnych do legalnej pracy w Niemczech na terenie Monachium. Wymagana znajomość języka na poziomie dobrym.

Jesteśmy renomowana niemiecka agencja pracy z siedziba glowna w Chemnitz, w Erfurcie i we Frankfurcie nad Odra.

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter instalacji grzewczych w Monachium

Opis stanowiska:

Znajdywanie bledow instalacji ogrzewania
Kontrolna, naprawa i konserwacja instalacji w prywatnych domach
Samodzielny montaż instalacji ogrzewania
Naprawa, przebudowa i konserwacja instalacji

Wymagania:

- wykształcenie w danym zawodzie bądź kilkuletnie doświadczenie na podanym stanowisku stanowisku

- komunikatywna znajomość niemieckiego- praca u klienta w prywatnych domach. Rozmowa kwalifikacyjna bedzie przeprowadzana w j. niemieckim

- prawo jazdy oraz własny samochód. Na miejscu do dyspozycji jest auto sluzbowe

Wynagrodzenie:

- stawka godzinowa ok. 13 € neto

Oferujemy:

- niemiecka umowa o prace, ubezpieczenie społeczne

- pomagamy w znalezieniu noclegu

Chetne osoby prosze o przeslanie Cv na adres: dispo-ffo@mug-concept.de

W tytule prosze wpisac: monter instalacji grzewczych

ID ogłoszenia: 65153748cca7e5a0