€ 11 e brutto/h

Niemcy praca na budowie monter instalacji sanitarnych, hydraulik Hessen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hessen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 03:34

Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie dla monterów instalacji sanitarnych – hydraulików w miejscowości Hessen. Oferta skierowana do osób z doświadczeniem zawodowym oraz komunikatywną znajomością języka.

Dla naszego niemieckiego klienta firmy Expert Workers GmbH poszukujemy pracowników na stanowisko MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH / HYDRAULIK

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej)
- doświadczenie w zakresie montażu instalacji i urządzeń sanitarnych
- umiejętność pracy indywidualnej

Obowiązki:
- montowanie, łączenie i naprawa rur grzewczych
- montowanie urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, brodziki itp.)
- montowanie grzejników
- montowanie i wymiana części zamiennych

Oferujemy:
- umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- stawkę godzinową 11 euro brutto/h
- dietę w wysokości 35-40 euro, w zależności od znajomości języka niemieckiego
- czas pracy: 40 h tygodniowo, od pon. do czw.
- miejsce pracy: land Hesja

Możliwość wyjazdu w parach, gdzie jedna z osób komunikuje się w języku niemieckim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: marszalekmarta87@gmail.com , w temacie e-maila prosimy wpisać: praca Hessen.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandytatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

ID ogłoszenia: 6256470cf5ac950

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MarszalekM
  • Zarejestrowany od: 14 listopada 2015

Inne przedmioty dodane przez MarszalekM

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez MarszalekM »