€ 45 PLN/h + dieta 12 PLN

Niemcy praca na budowie od zaraz dla glazurnika-płytkarza bez języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 marca 2018 03:09

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla glazurnika – płytkarza oraz instalatora sanitarnego. Niemcy praca na budowie dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca wymaga posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik – instalator sanitarny

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Zarobki: 45 zł na godzinę pracy plus dietę dzienną w wysokości 12 zł

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy glazurnika:

  • układanie mozaik
  • przygotowanie powierzchni
  • samodzielne przygotowywanie podłoża pod dalsze prace
  • układanie różnego rodzaju płytek
  • fugowanie

Oczekiwania:

  • od instalatora sanitarnego jak i glazurnika wymagane jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę
  • prawo do urlopu
  • opcja regularnych zjazdów do Polski
  • dla osób najlepszych pracę na dłużej i dodatkowe szkolenia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • opcja awansu i podnoszenia kwalifikacji
  • raz na rok podwyżkę zarobków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • propertygrouphard@gmail.com

Dostępny jest również kontakt telefoniczny, pod numerem: +48793556433

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-w-budownictwie-dla-glazurnikow-plytkarzy-od-zaraz-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 2825abe8102e655f