€ 11,30 brutto/h + dieta + mieszkanie

Niemcy praca na budowie od zaraz dla pomocnika budowlanego w Hanowerze 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 05:41

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków na budowie. Zatrudnimy 3 pracowników budowlanych na stanowiska pomocników w Hannoverze. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Start: pilnie! Praca od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac budowlanych
  • wszelkie zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie w wymiarze minimum 3 lat
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • duża dokładność, spostrzegawczość
  • rzetelność, sumienność
  • samodzielność
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • bezkonfliktowość i zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • opcja pobierania zaliczek
  • bardzo dobre warunki płacowe
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • gwarancja opłacania składek i podatków w Niemczech
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • płatny urlop Soka Bau
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie na miejscu
  • ubezpieczenie socjalne
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu zapewniona prze cały okres zatrudnienia
  • dla zainteresowanych możliwość pracy na nadgodziny

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem: POM/0817/DE

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id785415.html

ID ogłoszenia: 25659902fa1466e2