€ do 3400 € brutto

Niemcy praca na budowie od zaraz jako hydraulik – monter instalacji sanitarnych, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 czerwca 2021 00:37

Od zaraz w Hanowerze propozycja legalnej pracy w Niemczech na budowie jako hydraulik – monter instalacji sanitarnych. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka.

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych
Dla naszych Klientów w Niemczech poszukujemy od zaraz wykwalifikowanych hydraulików na budowie przy montażu instalacji sanitarnych i urządzeń zgodnie z rysunkiem technicznym.

Doświadczony HYDRAULIK potrzebny od ZARAZ!!!

Opis stanowiska:
Montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania
Montaż instalacji miedzianych
Naprawa instalacji wodnych
Biały montaż
Praca z rysunkiem technicznym
Montaż instalacji rurociągowej (układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia i ilości przepływu gazu oraz wody )

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
Znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat.B i własne auto na wyjazd

Oferujemy:
Bardzo dobre zarobki od 12,40-14,00 brutto/h + do 65 euro diety dziennej netto
umowa o pracę na niemieckich warunkach
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Skadki na ubezpiecznie zdrowotne
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu:
+49 5242 578 99 53
+49 5242 578 99 55
e-mail: info@team-classic.de

ID ogłoszenia: 33360cc977f873ed