€ 12-20/h

Niemcy praca na budowie przy wykończeniach bez znajomości języka od zaraz Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2022 01:15

Oferujemy zatrudnienie w Mannheim na budowie przy wykończeniach-remontach. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka. Konieczne doświadczenie w zawodzie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Pensja: od 12 do 20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na budowie przy wykończeniach – szpachlowanie, kładzenie gładzi, tynkowanie, malowanie, montowanie regipsów, układanie podłóg z PVC
  • do zadań należeć będzie biały montaż, drobne prace hydrauliczne, układanie płytek i montowanie okien oraz drzwi

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat. B
  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna znajomość języka niemieckiego
  • własna działalność gospodarcza w Polsce
  • profesjonalizm
  • konieczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stabilnej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w systemie 3 do 5 tygodni – Niemcy i tydzień wolnego w Polsce – z reguły na święta lub dłuższy urlop
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości do 100 euro
  • przyjazną atmosferę
  • bardzo dobre wynagrodzenie i pensję wypłacaną w dni wyjazdu
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 350 euro od osoby – pracownik ma zapewnione w tej cenie mieszkanie z internetem, kompletną kuchnią, pralką, klimatyzacją

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 888 484 888

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-budowie-w-niemczech-CID4-IDOP3xu.html

ID ogłoszenia: 5736277d16ec9173