€ 12-14 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca na budowie w Lipsku jako płytkarz-kafelkarz dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 03:49

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy montażu nowych płytek. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków na stanowisku płytkarza-kafelkarza.

Stanowisko: Płytkarz – Kafelkarz

Miejsce: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 12-14 euro brutto na godzinę pracy plus dieta oraz bezpłatne zamieszkanie podczas służbowych wyjazdów

Zakres obowiązków:

  • Prace polegać będą na montażu płytek różnego typu. Osoba zatrudniona zajmować się będzie demontażem oraz przygotowaniem starych powierzchni pod położenie nowych płytek. Zadania to między innymi montaż warstw izolacyjnych, sprawdzanie i usuwanie wad montażowych.

Oczekiwania:

  • bezproblemowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie
  • posiadanie odpowiedniego doświadczenia zawodowego – dyplom czeladniczy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy długoterminowej w Niemczech
  • opcja korzystania z auta służbowego
  • odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie pracownicze
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości z załączeniem CV należy przesłać mailowo na adres:

  • pracuj@zaquensis.de

Kontakt telefoniczny dostępny poniżej:
Kamila Kuitkowska +49 (359) 1203 9300

źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-525037.php

ID ogłoszenia: 10256b2a1f4ecb7f

1 odpowiedź na “Niemcy praca na budowie w Lipsku jako płytkarz-kafelkarz dla Polaków”

  1. piotrbis na 4 lutego 2016 @ 12:49

    Witam czy praca jeszcze aktualna bo byłbym zainteresowany , prosze o kontakt na meila piotr.bis@opoczta.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.