€ od 8,50 do 11,50 euro brutto/h

Niemcy praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu, kontroli jakości Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2014 02:19

Fabryka części samochodowych zatrudni chętnych do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontroli jakości. Zatrudnienie w Ingolstadt od zaraz dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Numer referencyjny: Produkcja/Ingolstadt

Zarobki: od 8,50 do 11,50 euro brutto/h plus dieta dzienna w wysokości pomiędzy 9 a 15 euro netto

Obowiązki:

  • Praca na produkcji w fabryce części samochodowych.
  • Do zadań osoby zatrudnionej będzie pakowanie części, montaż oraz przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • gotowość do wyjazdu i podjęcia pracy w Niemczech na stałe

Oferta:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • dobre zarobki
  • dla zainteresowanych możliwość pracy również w soboty
  • praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • wsparcie polskojęzycznego opiekunka
  • zapewnione płatne zakwaterowanie – 260 euro za miesiąc
  • pomoc w kwestach urzędowych

Aplikacja:
Zgłaszać się mogą Państwo telefonicznie pod numerem telefonu: 0049/ 841 65 79 05 21

źródło; http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-na-produkcji-przy-tasmie-pakowanie-kontrola-jakosci-bawaria/

ID ogłoszenia: 44553ea2347cef5f