€ 10 € brutto/h

Niemcy praca na magazynie bez języka przy załadunku kartonów z chemią domową, Wassertrüdingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wassertrundingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 01:18

W rejonie Wassertrüdingen od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie przy załadunku kartonów z chemią domową. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Wassertründingen

PMN/1119/OP

Zadania:
ręczny załadunek kartonów z chemią domową,
załadowywanie i rozładowywanie kontenerów.

Oczekujemy:
chęci do pracy, umiejętności pracy w zespole,
nie wymagamy znajomości języka niemieckiego,
dyspozycyjności do pracy od zaraz.

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę 8 h dziennie,
zatrudnienie od 9.12.,
stawkę godzinową 10 € brutto/h,
podróż Polska-Niemcy zapewniona i opłacona,
obiady,
darmowy przejazd do pracy,
bezpłatne zakwaterowanie,
ubranie robocze.

praca.opole@interkadra.pl

ID ogłoszenia: 5425de4e1dc6c143

2 komentarze na “Niemcy praca na magazynie bez języka przy załadunku kartonów z chemią domową, Wassertrüdingen”

  1. Jestem zainteresowana proszę o kontakt mój numer 666679938

  2. Mateuszmateusz na 28 marca 2020 @ 15:58

    Jestem zainteresowany razem z dziewczyną oraz kuzynem. Oto mój nr telefonu 669318276