€ do uzgodnienia

Niemcy praca na magazynie dla operatora wózka widłowego od zaraz Graben

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Graben
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 23:39

Dam pracę w Niemczech na magazynie na stanowisku operator wózka widłowego dla Polaków. Zatrudnienie od zaraz w Graben przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Graben

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie i zbieranie zamówień korzystając z wózków paletowych elektrycznych
  • Osoba zatrudniona będzie pracowała z użyciem systemy pick by voice
  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie z artykułami spożywczymi.

Oczekiwania:

  • duże zaangażowanie w pracę
  • motywacja
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • gotowość do przyjazdu do Niemiec własnym środkiem transportu
  • możliwość pracy na zmiany oraz wyrabiania godzin dodatkowych
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
  • zaletą będą aplikacje od 2 osobowych zespołów
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe z napędem silnikowym

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o niemieckie warunki
  • umowa o pracę
  • zapewnione zamieszkanie
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • dobre warunki wynagrodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na adres: logistyka@euro-labora.com z dopiskiem: numer referencyjny: KOM/DE/2014

Do wiadomości należy dołączyć CV oraz zdjęcie a także inne dokumenty potwierdzające doświadczenie.

źródło: http://www.praca4u.net/operator-wozka-widlowego-kompletacja-towaru-id251595.html

ID ogłoszenia: 280545a98fc17c60