€ 12€/h brutto +premie

Niemcy praca 2022 na magazynie dla studentów bez języka od zaraz w Heeslingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heeslingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 maja 2022 00:30

W rejonie Heeslingen także dla studentów opcja podjęcia legalnej pracy w Niemczech 2022 na magazynie. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy pakowaniu i przygotowaniu wysyłek.

Zadania:
Pakowanie
Przygotowywanie towaru do wysyłki
Komisjonowanie
Skanowanie

Wymagania:
Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany)
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Gotowość do podjęcia pracy na minimum 6 tygodni.
Zaświadczenie o statusie studenta
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Co oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na statusie studenta
Atrakcyjne wynagrodzenie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
Odzież roboczą
Zapewnione zakwaterowanie

askrzynska@unique-personal.de

ID ogłoszenia: 8766278caa044533