€ do uzgodnienia

Niemcy praca na magazynie z odzieżą komisjonowanie Stuttgart bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2015 04:50

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu i pakowaniu odzieży i obuwia. Zatrudnienie w hurtowni ze Stuttgartu dla Polaków.

Stanowisko: Komisjoner

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zadania:

  • zbieranie zamówień, komisjonowanie
  • przygotowywanie towarów do wysyłki poprzez pakowanie i etykietowanie
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych w postaci klipsów oraz stikerów
  • aktualizowanie bazy danych
  • skanowanie towaru
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność, zdyscyplinowanie
  • szybkie wdrożenie się w powierzone zadania
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka potrzeba

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • początkowo umowa zostanie podpisana na 3 miesiące
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • stabilna praca
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • dla chętnych możliwość odpłatnego zakwaterowania zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynodziezowy/08/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 44355d0bab789502

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie z odzieżą komisjonowanie Stuttgart bez języka”

  1. piargardi na 24 lutego 2016 @ 13:51

    Witam szukam pracy w Stuttgart dla syna Mariana Goral