€ 9 euro brutto/h

Niemcy praca na magazynie przy zbieraniu zamówień w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 października 2014 01:23

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Zatrudnienie w Dortmundzie na magazynie wysokiego składowania dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Komisjoner – Zbieracz zamówień

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie wysokiego składowania
  • zbieranie zamówień na magazynie z użyciem zestawu słuchawkowego
  • obsługa wózka widłowego – akumulatorowego

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • doskonała forma zdrowotna
  • szybkość, efektywność
  • umiejętność korzystania i doświadczenie w obsłudze wózka akumulatorowego „Mrówka”
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem będzie atutem
  • zaletą będzie posiadanie aktualnych badań lekarskich g-25

Oferujemy:

  • umowa na niemieckich warunkach
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania – koszt to ok 60 euro miesięcznie
  • zapewnione płatne dojazdy do pracy, miesięczny koszt to 30 euro
  • w przypadku nie posiadania doświadczenia pracodawca zapewnia 2 lub dniowe szkolenie przed podjęciem pracy, szkolenie nie jest płatne
  • praca na zmiany
  • zapewnione 151,67 h pracy miesięcznie
  • obowiązują dodatki za zmianę nocną w wysokości 20% oraz za niedziele w wysokości 50%, dodatek świąteczny to 100%
  • premie od zebranych jednostek oraz 100% obecności w pracy ( obecność premiowana jest w wysokości 30 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną „Komisjoner” należy skierować na adres: praca@interlandgdynia.com

źródło: http://interlandgdynia.com/portalik/praca/praca-na-ladzie/oferty-pracy-na-ladzie/187-komisjoner-pick-by-voice-dortmund-niemcy

ID ogłoszenia: 343542bfffb79788

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie przy zbieraniu zamówień w Dortmundzie”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam 26 lat