€ 1800-2300 EUR brutto

Niemcy praca na magazynie w Hamburgu jako operator wózka widłowego z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Hamburga
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 05:04

Od zaraz z minimum podstawową znajomością języka w rejonie Hamburga do podjęcia praca w Niemczech na magazynie jako operator wózka widłowego. Oferta z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Od stycznia 2019 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego (doświadczeniem)
Miejsce pracy: okolice Hamburga

Obowiązki:
o przygotowywanie i kompletowanie zamówień
o przygotowywanie towaru do wysyłki
o załadunek i rozładunek dostaw
o dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
o wymagamy doświadczenia w pracy na wózku widłowym
o wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego lub komunikatywnej znajomości języka angielskiego
o gotowość do podjęcia stałej pracy w systemie 3-zmianowym w okolicach Hamburga
o sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań

Oferujemy:
o zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas określony (1 rok), po roku na czas nieokreślony
o opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
o stawkę godzinową 11,00 € brutto/h plus dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
o możliwość wypracowywania nadgodzin
o możliwość zameldowania się na terenie Niemiec
o opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu formalności
o zakwaterowania dla chętnych (ok. 150 euro/mc)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (w j. polskim lub niemieckim) z dopiskiem “operator” na adres mailowy: hr-poland@gmx.de. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID ogłoszenia: 5375d038628bb31d