€ 8,50 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca na magazynie w Ratyzbonie dla par przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ratyzbona
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 00:52

Magazyn firmy Netto z Ratyzbony pilnie zatrudni Polaków do komisjonowania artykułów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez konieczności posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Ratyzbona

Zarobki: 8,50 euro brutto/h plus dieta w wysokości 11,25 euro netto za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie komisjonować towar na magazynie Netto.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • obowiązkowość
  • dobra organizacja czasu pracy
  • sumienność, punktualność
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • zorganizowane zamieszkanie
  • możliwość podjęcia pracy natychmiast
  • niemiecka umowa o pracę
  • mile widziane aplikacje od par

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktowania się poprzez pocztę elektroniczną:

  • rekrutacja@polenpersonal.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-netto-na-juz-rowniez-dla-par-2459479.html

ID ogłoszenia: 95853e7c73ea6ef1

1 odpowiedź na “Niemcy praca na magazynie w Ratyzbonie dla par przy komisjonowaniu”

  1. daniel31071996 na 18 sierpnia 2014 @ 12:14

    Witam mam na imie daniel wraz z moja dziewczyna mamy po 18 lat i jesteśmy zainteresowani . Jesteśmy pracowici , punktualni , sumiennie wypełniamy swoje obowiązki . pracowalismy w polsce na plantacjach truskawek , winogronu , malin . prosze o szybki kontakt : tel 693562991 adres E-mail : daniel31071996@o2.pl