€ 8,80 euro/godz.

Niemcy praca na magazynie w Unna rozładunek-załadunek w niskiej temperaturze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Unna
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2015 05:21

Poszukiwani magazynierzy do pracy w Niemczech na terenie Unna przy rozładunku tir-ów i załadunku art. spożywczych w środowisku o obniżonej temperaturze. Konieczne uprawnienia na wózki widłowe oraz język niemiecki.

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu z j. niemieckim

Miejsce pracy: Unna

Zadania:
– rozladowywanie i zaladowywanie tirow
– praca w temperaturze -2 do -24°.

Oczekiwania:
– komunikatywny j. niemiecki – wymóg konieczny
– uprawnienia na wózki widłowe – wymóg konieczny
– doświadczenie na podobnym stanowisku: min. rok
– gotowość do podjęcia długoterminowej pracy zagranicą

Oferta:
– praca na czas nieograniczony
– możliwość pracy w grupie (wszystkie osoby z j. niemieckim)
– wynagrodzenie: 8,80€ brutto/godz. + 15€ netto diety/dzień przepracowany
– zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę, koszt potrącany z wynagrodzenia
– niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:
rekrutacja@ksps.com.pl lub zarejestruj się na portalu: http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

ID ogłoszenia: 10155c49344c3197