€ do ustalenia

Niemcy praca na magazynie zbieranie zamówień bez znajomości języka Worms

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 marca 2015 00:19

Magazyn z Worms poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze komisjonera. Oferta bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy do zbioru zamówień

Numer referencyjny: KOMM/WORMS/03

Lokalizacja: Worms

Zarobki: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zbierał towar na magazynie za pomocą systemu słuchawkowego lub skanera ręcznego.
  • Produkty należy zdjąć z półek i ułożyć na wózku widłowym a następnie przewieźć do odpowiedniej części i zapakować zamówienie.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • konieczny jest własny samochód oraz prawo jazdy
  • doświadczenie w pracy na stanowisku komisjonera
  • umiejętność obsługiwania skanera
  • posiadanie licencji na obsługę wózków widłowych
  • możliwość pilnego wyjazdu do Niemiec w celu podjęcia pracy
  • niewymagany język niemiecki – znajomość na własne potrzeby

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki wypłacane regularnie i bez opóźnień
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • umowa niemiecka

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 85955029bb8c36e0