€ 1700-2000 brutto

Niemcy praca na produkcji dla par bez znajomości języka przy sortowaniu tekstyliów w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolice Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2018 02:43

Począwszy od lipca 2018 poszukiwani pracownicy – pary do pracy w Niemczech na produkcji przy sortowaniu tekstyliów bez znajomości języka niemieckiego w Kassel.

Firma z branży tekstylnej zatrudni do swojego zespołu osoby gotowe do podjęcia pracy od 01.07.2018.

Mile widziane pary, małżeństwa oraz rodziny.

Posiadamy oferty zarówno dla osób gotowych do pracy jedynie w okresie wakacyjnym jak i dla osób gotowych do wyjazdu na dłuższy okres czasu.

Wymagania
-uczciwość ,pracowitość , sumienność
-umiejętność pracy w grupie
-gotowość do pracy w nadgodzinach

Obowiązki
-sprawne wykonywanie zadań polegających między innymi na sortowaniu tekstyliów przy taśmach produkcyjnych

Oferujemy
-bardzo dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
-wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin od 1700 do 2000 Euro brutto miesięcznie punktualnie wypłacane na konto.
-możliwość pracy w nadgodzinach
-bardzo dobre warunki zakwaterowania
-opiekę zgranego , przyjaźnie nastawionego polskojęzycznego zespołu na miejscu wykonywania kontraktu

CV lub zgłoszenia należy wysłać na adres
justyna.morozowska@aicrecruitment.pl

ID ogłoszenia: 7715b0e7f50f3f39

3 komentarze na “Niemcy praca na produkcji dla par bez znajomości języka przy sortowaniu tekstyliów w Kassel”

  1. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani danym ogłoszeniem. Prośba o kontakt na numer 695838180 lub na podany email barcelonaaaa@interia.pl

  2. Bartlmiej.Szymanski na 6 czerwca 2018 @ 11:02

    Proszę o odpowiedź na wiadomość email.

  3. Marcin Raskowski na 16 czerwca 2018 @ 16:51

    Witam serdecznie ja wraz z nazyczona jestesmy gotowi na podjecie od zaraz pracy w panstwa firmie prosze o kontakt 515495688 lub nazyczonej 518957805 lub na email marcin@wp.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AIC Service
  • Zarejestrowany od: 30 maja 2018

Inne przedmioty dodane przez AIC Service

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AIC Service »