€ 10 €

Niemcy praca na produkcji jako operator drukarki termotransferowej do tkanin, Weil nad Renem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weil nad Renem
  • Znajomośc języka: wymagany inny język
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 października 2019 04:27

W rejonie Weil nad Renem propozycja legalnej pracy w Niemczech na produkcji jako operator drukarki termotransferowej. Zakwaterowanie zapewnione będzie bezpłatnie.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Operator drukarki termotransferowej do tkanin

Nr ref.: ODN/1019/OP

Miejsce pracy: Weil nad Renem

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie 10 EUR brutto/godz.,
darmowe zakwaterowanie i przejazd,
opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu,
możliwość pracy w nadgodzinach.

Opis stanowiska:
obsługa drukarki termotransferowej do tkanin.

Oczekujemy:
min. rok doświadczenia na poszukiwanym stanowisku,
znajomość obsługi drukarek termotransferowych,
znajomość języka: francuskiego, niemieckiego, angielskiego lub włoskiego.

praca.opole@interkadra.pl

ID ogłoszenia: 4325da6e68aeca15

Brak tagów