€ 9,19 Euro/godzinę

Niemcy praca na produkcji kontroler jakości bez znajomości języka, Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 05:01

M.in. w rejonie Bochum od zaraz propozycja pracy w Niemczech na produkcji jako kontroler jakości podzespołów dla branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego.

Miejsce pracy: Południe i Zachód Niemiec m.in.: Soest, Düsseldorf, Solingen, Bochum, Breidenbach, Saarloui
Długość kontaktu: Praca na długi okres czasu.
Ubezpieczenie: Tak
Zakwaterowanie: Zapewnione

Zadania:
Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
Raportowanie wyników kontroli

Wymagania:
Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne)
Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Dobry wzrok i zdolności manualne

Oferujemy:
Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy
Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące
Zakwaterowanie
Wsparcie koordynatora/biura na projekcie
Opiekę medyczną na terenie Niemiec
Możliwość rozwoju w strukturach firmy

ID ogłoszenia: 10005c38fa557221d

2 komentarze na “Niemcy praca na produkcji kontroler jakości bez znajomości języka, Bochum”

  1. Witam, jestem zainteresowana praca.
    kontakt 669-835-577
    Pozdrawiam

  2. Michal Mateusz na 18 lutego 2020 @ 20:23

    Jestem zainteresowany. 01774036893

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Rekruter mobilny

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Rekruter mobilny »